wyszukiwanie zaawansowane
» » Szafy do 100 cm

Dodatkowe opcje przeglądania

Opinie o produktach

Kontakt

  • Alvako.pl
    Meblowy Sklep Internetowy
    NIP: 619-121-93-03
  • E-mail:sklep@alvako.pl
  • Telefon794 79 18 81
  • Godziny działania sklepupn.-pt. 9:00-16:00

Chmura tagów

Szafy do 100 cm

Szafy do 100 cm
Szafa jest absolutnie niezbędna w każdym domu. Zwłaszcza jeśli dysponują Państwo małą przestrzenią, trzeba zadbać o odpowiednie przechowywanie przedmiotów, aby uniknąć zagracenia mieszkania. Sypialnia lub przedpokój mają niewielkie rozmiary? Można z łatwością zapanować nad chaosem w mieszkaniu, wybierając niezbyt szeroką, ale praktyczną szafę, na którą z pewnością znajdzie się miejsce.
 
Nasza propozycja dla małych przestrzeni to szafa 100 cm szerokości. W kategorii szafy 100 cm dostępne są różne modele o szerokości 100 cm lub mniej, także 80 i 70 cm. Taka szafa nie zajmie dużo miejsca, a pomoże utrzymać porządek w ubraniach, butach, torebkach i innych przedmiotach. Dzięki bogatemu asortymentowi, z łatwością dobiorą Państwo szafę do swoich potrzeb i ulubionego stylu, na przykład w kolorystyce drewna czy minimalistycznej bieli.
 
Szafa przesuwna 100 cm będzie doskonałym rozwiązaniem, jeśli potrzebne jest ograniczenie przestrzeni zajmowanej przez szafę do minimum, także w czasie wkładania i wyjmowania przedmiotów. Nie trzeba się martwić, że uchylone skrzydło szafy uniemożliwi przejście innym domownikom. Dużą popularnością cieszą się także szafy przesuwne z lustrem. Z kolei zwolennicy bardziej tradycyjnych rozwiązań, którzy mają nieco mniej miejsca, mogą wybrać szafę z uchylnymi drzwiami. Taki model posiada uchwyty umożliwiające wygodne otwieranie.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji szaf do 100 cm. Warto pomyśleć o doborze modelu do możliwości, jakie daje konkretne mieszkanie, by cieszyć się komfortem każdego dnia. Przechowywanie wszystkich przedmiotów jeszcze nigdy nie było takie proste!

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl