wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Animar

Animar

Animar Animar Kępno - polski producent materacy rolowanych

ANIMAR to marka polskich materacy sprężynowych, produkowanych od ponad 20 lat w zagłębiu przemysku tapicerko- stolarskiego, Kępnie. Od lat firma Animar kreuje nowoczesne rozwiązania w dziedzinie komfortowego snu.

Materace bonellowe oraz kieszeniowe są owocem wieloletnich prac badawczo - rozwojowych. Zdobyta wiedza umożliwia fabryce  samodzielne tworzenie materacy od podstaw. Takie podejście pozwala produkować i dobierać komponenty tylko najwyższej, jakości. Dbałość o szczegóły i całokształt dorobku firmy niejednokrotnie został uznany przez naszych partnerów jak i konsumentów.


 

DLACZEGO MY

Doświadczanie!
Od 2007r robimy wszystko aby umeblowanie Państwa domu lub mieszkania było łatwe i przyjemne. Zdobyte doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów w meblarstwie, wystroju wnętrz i designie pozwala nam dostosować ofertę do potrzeb Naszych klientów.
Bezpieczna dostawa! 
Towar zawsze solidnie zapakowany, dostawa odbywa się transportem firmowym lub wyspecjalizowanymi firmami spedycyjnymi. Meble dostarczamy na terenie całego kraju.
Obsługa klienta!
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażową i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze odpowiedniego towaru.
Towar w pierwszym gatunku!
W naszym sklepie oferujemy Klientom tylko produkty w pierwszym gatunku wprost od sprawdzonych polskich producentów.
24 miesiące gwarancji!
Wszystkie sprzedawane przez nas meble są fabrycznie nowe z pełną gwarancją producenta. W przypadku odkrycia wady w zakupionym produkcie drobne naprawy wykonywane są przez mobilny serwis u Państwa w domu, większe usterki usuwane w systemie door to door - towar jest odbierany przez serwis firmowy, naprawiany, a następnie dostarczany w to samo miejsce.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl